AQUALUNG

 

Kompletní sortiment masek, šnorchlů, ploutví, a jiného potápěčského vybavení


quote2015_1200x450px


Firma AquaLung International v současné době vlastní portfolio nejlepších značek se sortimentem pro vodní sporty. Název Aqua Lung se v potápěčském světě objevil na počátku 40. let minulého století, když Emile Gagnan a Jacques-Yves Costeau vyvinuli první plicní automat. Společnost se v posledních šedesáti letech rozrůstá,a to také díky akvizici různých potápěčských společností, a proto může tak zákazníkům přinášet širší sortiment potápěčského vybavení. Momentálně dodává potápěčské vybavení do třiceti zemí světa díky dvanácti pobočkám a sedmi stům spolupracovníkům.

Aqua Lung Sport poskytuje vysoce kvalitní produkty v oblasti šnorchlování a vybavení na další vodní sporty. Aqua Lung používá materiály a technologické inovace
nejvyšší kvality pro kompletní sortiment masek, šnorchlů, ploutví a jiného potápěčského příslušenství. K dostání jsou jak jednotlivé produkty, kombinace (masky/šnorchlu)a sady (masky, šnorchly a ploutve). S produkty firmy Aqua Lung si můžete užívat potápění a objevování podvodního světa s maximální důvěrou ve své potápěčské vybavení.

 

TABULKA KONFEKČNÍCH VELIKOSTÍ FIRMY AquaLung

www.catamarane.eu