Mares

Více jak 65 let ve světové špičce potápěčských obleků a vybavení


mares-neopreny


Italskou společnost Mares založil v roce 1949 Ludovico Mares s jediným cílem: podělit se o svou potápěčskou vášeň s okolním světem. Na počátku byla firma s malou dílnou v italském městě Rapallo a její první potápěčské masky a harpuny. Nyní, o více než 65 let později patří Mares mezi vedoucí společnosti na poli potápění a stojí na špici v inovacích nejnovější potápěčské techniky.

Během posledních 65 let se společnost Mares vypracovala mezi světovou špičku ve výrobě a prodeji nejmodernějšího potápěčského vybavení a to zejména díky nepřetržitému výzkumu, trvalému investování do inovací a vysoké odbornosti vlastních zaměstnanců. Jméno Mares představuje to nejlepší v potápěčských výrobcích, kterými společnost nabízí potápěčům plnit si své sny - mít kvalitní, bezpečnou a spolehlivou potápěčskou výbavu.

V uplynulých letech Mares urazil velký kus cesty a dosáhl mnoha cílů a úspěchů v posouvání potápění do extrémních hloubek. Aby toto bylo možné, nestačí jen technické předpoklady, výzkum a vývoj, ale je zapotřebí láska k moři, všeobjímající poslání, které společnosti vetkl její zakladatel Ludovico Mares. Ačkoliv společnost ve výrobě používá nejmodernější techniku s použitím velice sofistikovaných elektronických zařízení, jádro podnikání je stále stejné: vášeň.


servis-potapeni

potapeni-obchod-bublinky

potapecsko-vybaveni-skladem