SCUBAPRO

Výrobce kompletní potápěčské výstroje, suché i mokré neoprény


neopreny-scubapro


Společnost SCUBAPRO byla založena v roce 1963 ve Spojených státech pány Gustavem Dalla Vallem a Dickem Boninen. Ti uvedli na potápěčský trh mnoho inovací, které se v potápění používají dodnes. Brzy po založení se v katalogu firmy vyskytuje vše na co si může potápěč přát, od regulátorů, přes rekompresní komory po ponorky. V roce 1965 začala být prodávána první verze Jet fin ploutví.

SCUBAPRO je v současné době předním světovým výrobcem potápěčského vybavení a poskytuje zaměstnání více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. SCUBAPRO patří do portfolia společnost Johnson Outdoors Inc., která návrhuje, vyrábí a prodává skupinu prémiových, zákazníky preferovaných výrobků ve čtyřech kategoriích: vodní skútry, námořní elektronika, potápění a outdoorové vybavení. V oblasti potápěčských výrobků to jsou dále značky jak o UWATEC a Seemann.

Potápění je pro SCUBAPRO vášní, což dokládá, že v průměru padesát procent zaměstnanců jsou aktivní potápěči, v některých zemích jde i o více než osmdesát procent. Dle politiky jsou SCUBAPRO výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěno využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Díky tomu může SCUBAPRO poskytovat nadstandardní záruku, např. regulátory SCUBAPRO nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního kupce.

TABULKA KONFEKČNÍCH VELIKOSTÍ FIRMY scubapro


www.catamarane.eu